Phillips PPF631E

Phillips PPF631E

2.599,00 ден.   Спореди

Phillips PPF631E, Fax and phone black color A4, Copier function, Ink film fax, Thermal transfer printing method, Stores up to 15 pages faxes, Sudoku game function, 50 entries phone, caller ID, 10 ring...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Phillips PPF631E, Fax and phone black color A4, Copier function, Ink film fax, Thermal transfer printing method, Stores up to 15 pages faxes, Sudoku game function, 50 entries phone, caller ID, 10 ringtones,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка