Phillips MFD6020 Multifunctional laser printer,copier and scanner A4

Phillips MFD6020 Multifunctional laser printer,copier and scanner A4

5.399,00 ден.   Спореди

Phillips MFD6020 Multifunctional laser printer,copier and scanner A4, 20ppm print, 600x600dpi, 250 sheets tray, Manual duplex print, Flexible direct USB - direct scan to USB and direct print from USB,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Phillips MFD6020 Multifunctional laser printer,copier and scanner A4, 20ppm print, 600x600dpi, 250 sheets tray, Manual duplex print, Flexible direct USB - direct scan to USB and direct print from USB, Scan resolution 600x2400, OCR, 2 Line LCD Display, optional Wifi dongle

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка