Philips SWV2433W/10

594,00 ден.   Спореди

Philips SWV2433W/10
• HDMI Cable
• 3 meters
• video/audio signal
• 4 x 1080p resolution
• 3D
• Audio Return Channel
• nickel- plated connectors
• non- slip ergo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 594,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Philips SWV2433W/10
• HDMI Cable
• 3 meters
• video/audio signal
• 4 x 1080p resolution
• 3D
• Audio Return Channel
• nickel- plated connectors
• non- slip ergonomic grip
• flexible PVC jacket

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка