PHILIPS SPA5300 MULTIMEDIA SPEAKER

PHILIPS SPA5300 MULTIMEDIA SPEAKER

4.499,00 ден.   Спореди

ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР 2.1 МОЌНОСТ : 100 W.(RMS) МОЌНОСТ НА САТЕЛИТИ : 2X10 W. МОЌНОСТ НА ВУФЕР : 30 W. КОНТРОЛА НА ЗВУКОТ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР 2.1 МОЌНОСТ : 100 W.(RMS) МОЌНОСТ НА САТЕЛИТИ : 2X10 W. МОЌНОСТ НА ВУФЕР : 30 W. КОНТРОЛА НА ЗВУКОТ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка