PHILIPS SPA20/12

699,00 ден.   Спореди

ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР 2.0 СТЕРЕО ВГРАДЕНО ПОЈАЧАЛО : : CLASS-AB AMPLIFIER USB КОНЕКЦИЈА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1,5 М. КОНЕКТОР : 3.5 MM STEREO


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЗВУЧНИЦИ ЗА КОМПЈУТЕР 2.0 СТЕРЕО ВГРАДЕНО ПОЈАЧАЛО : : CLASS-AB AMPLIFIER USB КОНЕКЦИЈА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1,5 М. КОНЕКТОР : 3.5 MM STEREO

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи