Philips SFL5200/10

346,00 ден.   Спореди

Philips SFL5200/10
• Flashlight Rubber LED
• black
• no 2 x AA batteries incl. (hangtag) - OUTDOOR


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 346,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Philips SFL5200/10
• Flashlight Rubber LED
• black
• no 2 x AA batteries incl. (hangtag) - OUTDOOR

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка