PHILIPS SFL5125/10

559,00 ден.   Спореди

LED -СВЕТИЛКА ДОМЕТ : ДО 115 М. БАТЕРИИ : 2 Х D / LR20 ГУМИРАНА ОБВИВКА ВОДООТПОРНА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 559,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED -СВЕТИЛКА ДОМЕТ : ДО 115 М. БАТЕРИИ : 2 Х D / LR20 ГУМИРАНА ОБВИВКА ВОДООТПОРНА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи