PHILIPS SDV6224 DIGITAL ANTENNA

1.399,00 ден.   Спореди

ТВ АНТЕНА
ДИГИТАЛЕН ПРИЕМ
HDTV READY
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТВ АНТЕНА
ДИГИТАЛЕН ПРИЕМ
HDTV READY
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка