PHILIPS SDV5229/12 TV ANTENNA

PHILIPS SDV5229/12 TV ANTENNA

899,00 ден.   Спореди

СОБНА АНТЕНА ВГРАДЕН ПОЈАЧУВАЧ НА СИГНАЛ - 18 DB. КОМПАКТИБИЛНОСТ СО ДИГИТАЛЕН СИГНАЛ - DVB-T Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОБНА АНТЕНА ВГРАДЕН ПОЈАЧУВАЧ НА СИГНАЛ - 18 DB. КОМПАКТИБИЛНОСТ СО ДИГИТАЛЕН СИГНАЛ - DVB-T Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка