PHILIPS SA4DOT02PN SOUNDDOT MP3 PLAYER

1.399,00 ден.   Спореди

ПОРТАБЛ АУДИО ПЛЕЕР 2 GB ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА АУДИО ФОРМАТИ: MP3, WAV, WMA 110 MAH LI-POL БАТЕРИJA, РЕПРОДУКЦИЈА НА МУЗИКА ДО 6Ч. USB 2.0 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОРТАБЛ АУДИО ПЛЕЕР 2 GB ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА АУДИО ФОРМАТИ: MP3, WAV, WMA 110 MAH LI-POL БАТЕРИJA, РЕПРОДУКЦИЈА НА МУЗИКА ДО 6Ч. USB 2.0 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка