PHILIPS MCM-1350

PHILIPS MCM-1350

6.499,00 ден.   Спореди

МИКРО МУЗИЧКИ СИСТЕМ МАКСИМАЛНА ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ (RMS)30 W ДИРЕКТЕН USB РЕЖИМИ НА РЕПРОДУКЦИЈА FM ТЈУНЕР,МЕМОРИИ ЗА СТАНИЦИ 20 РЕПРОДУКЦИЈАCD,CD-R/RW,MP3-CD LED ДИСПЛЕЈ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРО МУЗИЧКИ СИСТЕМ МАКСИМАЛНА ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ (RMS)30 W ДИРЕКТЕН USB РЕЖИМИ НА РЕПРОДУКЦИЈА FM ТЈУНЕР,МЕМОРИИ ЗА СТАНИЦИ 20 РЕПРОДУКЦИЈАCD,CD-R/RW,MP3-CD LED ДИСПЛЕЈ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка