PHILIPS MCD-2160/12

PHILIPS MCD-2160/12

9.999,00 ден.   Спореди

МУЗИЧКИ СИСТЕМ СО DVD ПЛЕЕР МОЌНОСТ 70 W. RMS - DOLBY DIGITAL МУЛТИФОРМАТ - DVD;VCD;CD - R/RW ДЕКОДЕР - DIVX,PICTURE CD,MP3,JPEG FM РАДИО - 20 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА USB ВЛЕЗ CD/RADIO/USB - ALARМ,KARAOKE Ст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МУЗИЧКИ СИСТЕМ СО DVD ПЛЕЕР МОЌНОСТ 70 W. RMS - DOLBY DIGITAL МУЛТИФОРМАТ - DVD;VCD;CD - R/RW ДЕКОДЕР - DIVX,PICTURE CD,MP3,JPEG FM РАДИО - 20 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА USB ВЛЕЗ CD/RADIO/USB - ALARМ,KARAOKE Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка