Philips HTD3540/12, DVD Home theater 5.1 black

9.900,00 ден.   Спореди

Philips HTD3540/12, DVD Home theater 5.1 black, 300W RMS, 2 Tallboy satellite speakers and 2 regullar speakers x50W each, 1 central speaker x50W, 1 subwoofer x50W, USB 2.0, Upscaling to 1080p via HDMI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 9.900,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Philips HTD3540/12, DVD Home theater 5.1 black, 300W RMS, 2 Tallboy satellite speakers and 2 regullar speakers x50W each, 1 central speaker x50W, 1 subwoofer x50W, USB 2.0, Upscaling to 1080p via HDMI, Audio in, AUX in, Composite video output, Digital optical in, Dolby, DTS and DTS HD decoding, Radio tuner.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка