PHILIPS HTD-3570/12

PHILIPS HTD-3570/12

13.499,00 ден.   Спореди

ДВД ДОМАШНО КИНО 5.1 МОЌНОСТ - 300 W. RMS - DOLBY DIGITAL MУЛТИФОРМАТ - DVD;VCD;CD - R/RW USB МЕДИА ПЛЕЕР FM РАДИО - 40 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА AUX ВЛЕЗ - 3.5 ММ. HDMI - UPSCALING TO 1080P Стандардна гаранци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 13.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДВД ДОМАШНО КИНО 5.1 МОЌНОСТ - 300 W. RMS - DOLBY DIGITAL MУЛТИФОРМАТ - DVD;VCD;CD - R/RW USB МЕДИА ПЛЕЕР FM РАДИО - 40 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА AUX ВЛЕЗ - 3.5 ММ. HDMI - UPSCALING TO 1080P Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка