PHILIPS HR7778/00

16.599,00 ден.   Спореди

КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 1000W 12 БРЗИНИ И ПУЛС КОПЧЕ ДОДАТОЦИ ЗА КРШЕЊЕ НА ЛЕД ДОДАТОК ЗА МЕСЕЊЕ 4 ДИСКОВИ ЗА РЕНДАЊЕ НА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК ЦИТРУС ПРЕСА НОЖЕВИТЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Стандардна гаранциј...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 1000W 12 БРЗИНИ И ПУЛС КОПЧЕ ДОДАТОЦИ ЗА КРШЕЊЕ НА ЛЕД ДОДАТОК ЗА МЕСЕЊЕ 4 ДИСКОВИ ЗА РЕНДАЊЕ НА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК ЦИТРУС ПРЕСА НОЖЕВИТЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи