PHILIPS HR7776/90

8.259,00 ден.   Спореди

КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 1000W ПУЛС КОПЧЕ 3 ФУНКЦИИ ЗА МРАЗ,ЛЕБ И ШЛАГ XL ШИРОК ОТВОР 8 ДОДАТОЦИ (БЛЕНДЕР,ЦИТРУС,МИКСЕР,СЕЦКО МАТАЛКА ЗА ТЕСТО И ТРИ РЕНДИЊА) Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 8.259,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 1000W ПУЛС КОПЧЕ 3 ФУНКЦИИ ЗА МРАЗ,ЛЕБ И ШЛАГ XL ШИРОК ОТВОР 8 ДОДАТОЦИ (БЛЕНДЕР,ЦИТРУС,МИКСЕР,СЕЦКО МАТАЛКА ЗА ТЕСТО И ТРИ РЕНДИЊА) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи