PHILIPS HR7761/00

PHILIPS HR7761/00

6.299,00 ден.   Спореди

КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 750W 2 БРЗИНИ ПУЛС КОПЧЕ НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК POWERCHOP ТЕХНОЛОГИЈА ДОДАТОЦИ ЗА 28 ФУНКЦИИ САД ЗА СЕЦКАЊЕ 250МЛ БОКАЛ ЗА БЛЕНДИРАЊЕ 1,75Л МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА С...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КУЈНСКИ РОБОТ МОЌНОСТ 750W 2 БРЗИНИ ПУЛС КОПЧЕ НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК POWERCHOP ТЕХНОЛОГИЈА ДОДАТОЦИ ЗА 28 ФУНКЦИИ САД ЗА СЕЦКАЊЕ 250МЛ БОКАЛ ЗА БЛЕНДИРАЊЕ 1,75Л МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи