PHILIPS HR7627/00

PHILIPS HR7627/00

4.399,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР ЗА ХРАНА МОЌНОСТ 650W 2 БРЗИНИ ПУЛС КОПЧЕ 40% ПОГОЛЕМ ОТВОР 2,1Л САД POWER CHOP ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПОДОБРО СЕЦКАЊЕ SHARP СЕЧИЛА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОЖЕ ДА СЕ ПЕРЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна г...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР ЗА ХРАНА МОЌНОСТ 650W 2 БРЗИНИ ПУЛС КОПЧЕ 40% ПОГОЛЕМ ОТВОР 2,1Л САД POWER CHOP ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПОДОБРО СЕЦКАЊЕ SHARP СЕЧИЛА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОЖЕ ДА СЕ ПЕРЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи