PHILIPS HR2738/00
PHILIPS HR2738/00

PHILIPS HR2738/00

1.299,00 ден.   Спореди

ЦЕДАЛКА КАПАЦИТЕТ НА САДОТ- 0,5 L. ПОТРОШУВАЧКА - 25W. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.2 М. ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ,ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЦЕДАЛКА КАПАЦИТЕТ НА САДОТ- 0,5 L. ПОТРОШУВАЧКА - 25W. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.2 М. ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ,ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи