PHILIPS HR2173/90

PHILIPS HR2173/90

5.699,00 ден.   Спореди

БЛЕНДЕР СИЛЕН МОТОР ОД 600 W НОЖ PROBLEND СО ПЕТ ѕВЕЗДИ ЗА ЕФИКАСНО БЛЕНДИРАЊЕ И МИКСИРАЊЕ ГОЛЕМ БРОј БРЗИНИ ЗА МЕКИ И ТВРДИ СОСТОјКИ ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СТАКЛЕН САД ЗА ЗАШТИТА ОД ГРЕБАНИЦИ И МИРИЗБИ СИТ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛЕНДЕР СИЛЕН МОТОР ОД 600 W НОЖ PROBLEND СО ПЕТ ѕВЕЗДИ ЗА ЕФИКАСНО БЛЕНДИРАЊЕ И МИКСИРАЊЕ ГОЛЕМ БРОј БРЗИНИ ЗА МЕКИ И ТВРДИ СОСТОјКИ ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СТАКЛЕН САД ЗА ЗАШТИТА ОД ГРЕБАНИЦИ И МИРИЗБИ СИТЕ ДЕЛОВИ СЕ БЕЗБЕДНИ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи