PHILIPS HR2096/00

PHILIPS HR2096/00

7.699,00 ден.   Спореди

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 800W ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА СТАКЛЕН САД СО КАПАЦИТЕТ 2Л КОПЧЕ ЗА ПУЛС КОПЧЕ ЗА ДРОБЕЊЕ НА МРАЗ КОПЧЕ ЗА ИМПУЛС ПРАВЕЊЕ НА ШЕЈК ТЕХНОЛОГИЈА PROBLEND 6 СИТЕ ДЕЛОВИ МОЖАТ ДА СЕ ПЕРАТ ВО МАШИНА...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 7.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 800W ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА СТАКЛЕН САД СО КАПАЦИТЕТ 2Л КОПЧЕ ЗА ПУЛС КОПЧЕ ЗА ДРОБЕЊЕ НА МРАЗ КОПЧЕ ЗА ИМПУЛС ПРАВЕЊЕ НА ШЕЈК ТЕХНОЛОГИЈА PROBLEND 6 СИТЕ ДЕЛОВИ МОЖАТ ДА СЕ ПЕРАТ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка