PHILIPS HR1855/40

6.999,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК " ПРАВЕЊЕ ДО ДВА ЛИТРИ СОК ОДЕДНАШ " МОЌНОСТ 700W " БЕЗ ПОТРЕБА ОД ПРЕТХОДНО СИТНЕЊЕ БЛАГОДАРЕЈЌИ НА XL ЦЕВКАТА ЗА ПОЛНЕЊЕ (75 ММ) " ТЕХНОЛОГИЈА QUICK CLEAN TECHNOLOGY - ЧИСТЕЊЕ ЗА ЕДНА МИНУТ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК " ПРАВЕЊЕ ДО ДВА ЛИТРИ СОК ОДЕДНАШ " МОЌНОСТ 700W " БЕЗ ПОТРЕБА ОД ПРЕТХОДНО СИТНЕЊЕ БЛАГОДАРЕЈЌИ НА XL ЦЕВКАТА ЗА ПОЛНЕЊЕ (75 ММ) " ТЕХНОЛОГИЈА QUICK CLEAN TECHNOLOGY - ЧИСТЕЊЕ ЗА ЕДНА МИНУТА " СОБИРАЊЕ НА ЦЕЛАТА ПУЛПА НА ЕДНО МЕСТО ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ " МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи