PHILIPS HR1855/30

6.999,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК МОЌНОСТ 700W САД ЗА СОК 800МЛ САД ЗА ОТПАДОК 1,2Л МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК МОЌНОСТ 700W САД ЗА СОК 800МЛ САД ЗА ОТПАДОК 1,2Л МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи