PHILIPS HR1836/00

6.099,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК МОЌНОСТ 500W 1 БРЗИНА ШИРОК ОТВОР 55ММ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА СОК 500МЛ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА ОТПАДОЦИ 1Л QUICKCLEAN -ТЕХНОЛОГИЈА МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ DROP STOP-СИСТЕМ Стандардна ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК МОЌНОСТ 500W 1 БРЗИНА ШИРОК ОТВОР 55ММ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА СОК 500МЛ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА ОТПАДОЦИ 1Л QUICKCLEAN -ТЕХНОЛОГИЈА МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ DROP STOP-СИСТЕМ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи