PHILIPS HR1832/02

5.499,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК МОЌНОСТ 400W ШИРОК ОТВОР 55ММ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА СОК 0,5Л КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА ОТПАДОЦИ 1Л QUICKCLEAN DRIP STOP МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК МОЌНОСТ 400W ШИРОК ОТВОР 55ММ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА СОК 0,5Л КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА ОТПАДОЦИ 1Л QUICKCLEAN DRIP STOP МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи