PHILIPS HR1393/00

2.099,00 ден.   Спореди

СЕЦКО МОЌНОСТ 450W КАПАЦИТЕТ 0.7Л НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЕЦКО МОЌНОСТ 450W КАПАЦИТЕТ 0.7Л НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка