PHILIPS HR-1870

13.999,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК - ЦЕДАЛКА МОЌНОСТ 700 W ГОЛЕМИНА НА ОТВОР : 80ММ 2 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ САД ЗА СОК МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК - ЦЕДАЛКА МОЌНОСТ 700 W ГОЛЕМИНА НА ОТВОР : 80ММ 2 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ САД ЗА СОК МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи