PHILIPS HP-4646

1.799,00 ден.   Спореди

ПЕГЛА ЗА КОСА
МОЌНОСТ 17 W
КЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ ЗА
БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 30 СЕК.ДО 100 ° С
ТЕМПЕРАТУРА ДО 180°С
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПЕГЛА ЗА КОСА
МОЌНОСТ 17 W
КЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ ЗА
БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 30 СЕК.ДО 100 ° С
ТЕМПЕРАТУРА ДО 180°С
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка