PHILIPS HD9220/20

6.599,00 ден.   Спореди

ФРИТЕЗА ТЕХНОЛОГИЈА RAPID AIR ГОТВЕЊЕ ХРАНА БЕЗ МАСНОТИИ КАПАЦИТЕТ 800ГР ВОЗДУШЕН ФИЛТЕР РАЗДЕЛНИК ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ РАЗЛИЧНА ХРАНА РЕГУЛАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ТАЈМЕР ДО 30МИН ДЕЛО...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ФРИТЕЗА ТЕХНОЛОГИЈА RAPID AIR ГОТВЕЊЕ ХРАНА БЕЗ МАСНОТИИ КАПАЦИТЕТ 800ГР ВОЗДУШЕН ФИЛТЕР РАЗДЕЛНИК ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ РАЗЛИЧНА ХРАНА РЕГУЛАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ТАЈМЕР ДО 30МИН ДЕЛОВИ ПОГОДНИ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи