PHILIPS HD9140/91

5.099,00 ден.   Спореди

УРЕД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА СО МОЌНОСТ ОД 900 W СВЕТЛЕЧКИ И ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА ДОЛЕВАЊЕ ВОДА ФУНКЦИЈА САМОИСКЛУЧУВАЊЕ БРОЈ НА САДОВИ 3 КОМ 5 АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ЗА ГОТВЕЊЕ 99 МИНУТЕН ТАЈМЕР Стандардна гара...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


УРЕД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА СО МОЌНОСТ ОД 900 W СВЕТЛЕЧКИ И ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА ДОЛЕВАЊЕ ВОДА ФУНКЦИЈА САМОИСКЛУЧУВАЊЕ БРОЈ НА САДОВИ 3 КОМ 5 АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ЗА ГОТВЕЊЕ 99 МИНУТЕН ТАЈМЕР Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи