PHILIPS HD9104/00

2.499,00 ден.   Спореди

УРЕД ЗА ВАРЕЊЕ НА ПАРЕА МОЌНОСТ 900W 2 НИВОА ЗА ВАРЕЊЕ МЕСТО ЗА ЗАЧИНИ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ И РАБОТА БЕЗ ВОДА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1Л Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


УРЕД ЗА ВАРЕЊЕ НА ПАРЕА МОЌНОСТ 900W 2 НИВОА ЗА ВАРЕЊЕ МЕСТО ЗА ЗАЧИНИ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ И РАБОТА БЕЗ ВОДА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1Л Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи