PHILIPS HD9046/90

10.090,00 ден.   Спореди

ЛЕБОПЕКАРА КАПАЦИТЕТ 750Г,1000Г 14 ПРОГРАМИ НИВО НА БУЧАВОСТ 55 DB LCD ДИСПЛЕЈ ПРОГРАМИ ЗА ТЕСТО ПРОГРАМИ ЗА ЏЕМ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 10.090,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛЕБОПЕКАРА КАПАЦИТЕТ 750Г,1000Г 14 ПРОГРАМИ НИВО НА БУЧАВОСТ 55 DB LCD ДИСПЛЕЈ ПРОГРАМИ ЗА ТЕСТО ПРОГРАМИ ЗА ЏЕМ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи