PHILIPS HD6321/20

4.399,00 ден.   Спореди

СКАРА МОЌНОСТ 2000 W РЕБРАСТА И МАЗНА ПОВРШИНА NON-STICK ПОВРШИНА КОЈА НЕ ЛЕПИ ТЕРМОСТАТ СО РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА (70°C ДO 230°C) МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ (ОДРЕДЕНИ ДЕЛОВИ) Стандардна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СКАРА МОЌНОСТ 2000 W РЕБРАСТА И МАЗНА ПОВРШИНА NON-STICK ПОВРШИНА КОЈА НЕ ЛЕПИ ТЕРМОСТАТ СО РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА (70°C ДO 230°C) МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ (ОДРЕДЕНИ ДЕЛОВИ) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи