PHILIPS HD4419/20

5.699,00 ден.   Спореди

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА МОЌНОСТ 2300 ЗАГРЕВАЊЕ ДО 250 СТЕПЕНИ ЛАДНИ ДРШКИ ТЕРМОРЕГУЛАТОР ЦЕЛОСНО РАСКЛОПУВАЊЕ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА МОЌНОСТ 2300 ЗАГРЕВАЊЕ ДО 250 СТЕПЕНИ ЛАДНИ ДРШКИ ТЕРМОРЕГУЛАТОР ЦЕЛОСНО РАСКЛОПУВАЊЕ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи