PHILIPS HD2630/20

2.499,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР МОЌНОСТ ОД 1000 W 7 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ ФУНКЦИЈА НА САМОЦЕНТРИРАЊЕ РАМНОМЕРНО ПЕЧЕНИ КРИШКИ ПОДГРЕВАЊЕ И ОДМРЗНУВАЊЕ РЕШЕТКА ЗА ПОДГРЕВАЊЕ НА ПЕЦИВА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР МОЌНОСТ ОД 1000 W 7 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ ФУНКЦИЈА НА САМОЦЕНТРИРАЊЕ РАМНОМЕРНО ПЕЧЕНИ КРИШКИ ПОДГРЕВАЊЕ И ОДМРЗНУВАЊЕ РЕШЕТКА ЗА ПОДГРЕВАЊЕ НА ПЕЦИВА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи