PHILIPS HD2628/20

3.299,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР МОЌНОСТ 950 W ТОСТЕР СО ФУНКЦИЈА НА ВИСОКО ПОДИГАЊЕ ДЛАБОКА ФИОКА ЗА ТРОШКИ ШИРОКИ КАНАЛИ ЗА ПОДЕБЕЛИ ЛЕПЧИЊА ФУНКЦИИ ЗА ПОДГРЕВАЊЕ НА ЛАДЕН ТОСТ ИЛИ ОДМРЗНУВАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР МОЌНОСТ 950 W ТОСТЕР СО ФУНКЦИЈА НА ВИСОКО ПОДИГАЊЕ ДЛАБОКА ФИОКА ЗА ТРОШКИ ШИРОКИ КАНАЛИ ЗА ПОДЕБЕЛИ ЛЕПЧИЊА ФУНКЦИИ ЗА ПОДГРЕВАЊЕ НА ЛАДЕН ТОСТ ИЛИ ОДМРЗНУВАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи