PHILIPS HD2392/40

1.999,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР МОЌНОСТ 820W КОПЧЕ ON/OFF NON-STICK НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА COOL-TOUCH -РАЧКА НЕЛИЗГАВИ НОГАРКИ СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР МОЌНОСТ 820W КОПЧЕ ON/OFF NON-STICK НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА COOL-TOUCH -РАЧКА НЕЛИЗГАВИ НОГАРКИ СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи