PHILIPS HD-2630

1.749,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР СО МОЌНОСТ ОД 1000 W
7 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ
ФУНКЦИЈА НА САМОСТАЛНО ЦЕНТРИРАЊЕ
РАМНОМЕРНО ПЕЧЕНИ КРИШКИ
РЕШЕТКА ЗА ПОДГРЕВАЊЕ НА ПЕЦИВА
НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРИ
Стандардна га...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.749,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР СО МОЌНОСТ ОД 1000 W
7 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ
ФУНКЦИЈА НА САМОСТАЛНО ЦЕНТРИРАЊЕ
РАМНОМЕРНО ПЕЧЕНИ КРИШКИ
РЕШЕТКА ЗА ПОДГРЕВАЊЕ НА ПЕЦИВА
НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРИ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи