PHILIPS HC5440/80

2.899,00 ден.   Спореди

БЕЗЖИЧНА МАШИНКА ЗА ПОДШИШУВАЊЕ РЕГУЛАЦИЈА НА ДОЛЖИНА - ОД 0,5 ДО 23 ММ ПРЕЦИЗНОСТ - 1 ММ ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ ШИРИНА НА НОЖ 41 ММ. РАБОТА БЕЗ КАБЕЛ - ДО 75 МИН. ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ - ДО 8 Ч. ЗАШТИТНА ФУТРОЛА ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЕЗЖИЧНА МАШИНКА ЗА ПОДШИШУВАЊЕ РЕГУЛАЦИЈА НА ДОЛЖИНА - ОД 0,5 ДО 23 ММ ПРЕЦИЗНОСТ - 1 ММ ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ ШИРИНА НА НОЖ 41 ММ. РАБОТА БЕЗ КАБЕЛ - ДО 75 МИН. ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ - ДО 8 Ч. ЗАШТИТНА ФУТРОЛА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи