PHILIPS HC3420/15

1.799,00 ден.   Спореди

МАШИНКА ЗА ПОДСТРИЖУВАЊЕ ШИРИНА НА ПОДСТРИЖУВАЊЕ - 41 ММ РЕГУЛАТОР НА ДОЛЖИНА - ОД 0,5 ДО 23 ММ ПРЕЦИЗНОСТ ДО 2 ММ РАБОТА СО И БЕЗ КАБЕЛ ВРЕМЕ НА РАБОТА - 60 МИН. ВРЕМЕ ЗА ПОЛНЕЊЕ - 8 Ч ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНКА ЗА ПОДСТРИЖУВАЊЕ ШИРИНА НА ПОДСТРИЖУВАЊЕ - 41 ММ РЕГУЛАТОР НА ДОЛЖИНА - ОД 0,5 ДО 23 ММ ПРЕЦИЗНОСТ ДО 2 ММ РАБОТА СО И БЕЗ КАБЕЛ ВРЕМЕ НА РАБОТА - 60 МИН. ВРЕМЕ ЗА ПОЛНЕЊЕ - 8 Ч ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ,МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи