PHILIPS FX-55/12

18.999,00 ден.   Спореди

МИНИ АУДИО СИСТЕМ MAX SOUND МОЌНОСТ - 720W RMS 2 Х ДВОСИСТЕМСКИ ЗВУЧНИЦИ + 1 WOOFER АУДИО ДИСК - CD,CD-R,CD-RW,MP3-CD USB DIRECT -АУДИО ПЛЕЕР FM РАДИО - 40 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА АЛАРМ/ЧАСОВНИК- БУДИЛНИК ДИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИНИ АУДИО СИСТЕМ MAX SOUND МОЌНОСТ - 720W RMS 2 Х ДВОСИСТЕМСКИ ЗВУЧНИЦИ + 1 WOOFER АУДИО ДИСК - CD,CD-R,CD-RW,MP3-CD USB DIRECT -АУДИО ПЛЕЕР FM РАДИО - 40 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА АЛАРМ/ЧАСОВНИК- БУДИЛНИК ДИСПЛЕЈ - VFD DISPLAY КОНЕКЦИИ - BLUETOOTH/NFC/AUX ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи