PHILIPS FWP2000/12 CD RIPPING MINI SYSTE

PHILIPS FWP2000/12 CD RIPPING MINI SYSTE

18.999,00 ден.   Спореди

МИНИ СИСТЕМ TOTAL SOUND POWER (RMS): 300 W CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD USB ВЛЕЗ СНИМАЊЕ НА USB ОД CD MP3 LINK: 3.5MM STEREO LINE IN MICROPHONE: DUAL MICROPHONE SOCKETS,KARAOKE: MIC VOLUME TUNER BANDS: FM ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИНИ СИСТЕМ TOTAL SOUND POWER (RMS): 300 W CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD USB ВЛЕЗ СНИМАЊЕ НА USB ОД CD MP3 LINK: 3.5MM STEREO LINE IN MICROPHONE: DUAL MICROPHONE SOCKETS,KARAOKE: MIC VOLUME TUNER BANDS: FM ,МЕМОРИЈА НА 20 СТАНИЦИ VFD DISPLAY Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка