PHILIPS DVP2850/58

PHILIPS DVP2850/58

2.299,00 ден.   Спореди

ДВД ПЛЕЕР МЕДИУМ : CD, CDDA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD +R/+RW, DVD -R/-RW, KODAK PICTURE DISC,SVCD, VCD USB 2.0 МУЛТИФОРМАТ - DIVX ULTRA, MPEG1, MPEG2, MPEG4 ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Стандардна гаранција 24 ме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДВД ПЛЕЕР МЕДИУМ : CD, CDDA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD +R/+RW, DVD -R/-RW, KODAK PICTURE DISC,SVCD, VCD USB 2.0 МУЛТИФОРМАТ - DIVX ULTRA, MPEG1, MPEG2, MPEG4 ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи