PHILIPS DLP2209/12

499,00 ден.   Спореди

УНИВЕРЗАЛЕН USB ПОЛНАЧ DUAL USB ИЗЛЕЗ : 5V / 1A НАПОЈУВАЊЕ : 100-240V~0.2A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


УНИВЕРЗАЛЕН USB ПОЛНАЧ DUAL USB ИЗЛЕЗ : 5V / 1A НАПОЈУВАЊЕ : 100-240V~0.2A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка