Philips CD-1701B DECT

Philips CD-1701B DECT

1.690,00 ден.   Спореди

Philips CD-1701B DECT


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.690,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Philips CD-1701B DECT

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка