PHILIPS BT9290/32

7.199,00 ден.   Спореди

МАШИНКА ЗА СРЕДУВАЊЕ НА БРАДА ПОДЕСУВАЊЕ НА ВИСИНА ОД 0.4ММ ДО 7ММ 2 СЕЧИЛА СО ГОЛЕМИНА ОД 15ММ И 32ММ 100% ВОДООТПОРНА LED DISPLAY LASER GUIDE ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИЈА 60МИН Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 7.199,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНКА ЗА СРЕДУВАЊЕ НА БРАДА ПОДЕСУВАЊЕ НА ВИСИНА ОД 0.4ММ ДО 7ММ 2 СЕЧИЛА СО ГОЛЕМИНА ОД 15ММ И 32ММ 100% ВОДООТПОРНА LED DISPLAY LASER GUIDE ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИЈА 60МИН Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи