PHILIPS AE1125/12

2.499,00 ден.   Спореди

PORTABLE RADIO OUTPUT POWER: 300 MW RMS TUNER BANDS: FM, MW, LW MICRO USB: FOR DC CHARGING MICRO USB CABLE: FOR CHARGING MOBILE PHONES ДОДАТОЦИ (KINETIC POWER,FLASHLIGHT,SIREN) МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БА...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PORTABLE RADIO OUTPUT POWER: 300 MW RMS TUNER BANDS: FM, MW, LW MICRO USB: FOR DC CHARGING MICRO USB CABLE: FOR CHARGING MOBILE PHONES ДОДАТОЦИ (KINETIC POWER,FLASHLIGHT,SIREN) МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ 3-ААА 1,5V Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи