PHILIPS 55PUS7809

69.999,00 ден.   Спореди

55"(139 CM.)LED TЕЛЕВИЗОР UHD РЕЗОЛУЦИЈА 4К - 3840X2160 600 HZ PMR ULTRA RESOLUTION PERFECT NATURAL MOTION/MICRO DIMMING PRO ПРОЦЕСОР : QUAD CORE SMART TV,WI-FI,OPEN BROWSER,CLOUD TV* & CLOUD EXPL...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 69.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55"(139 CM.)LED TЕЛЕВИЗОР UHD РЕЗОЛУЦИЈА 4К - 3840X2160 600 HZ PMR ULTRA RESOLUTION PERFECT NATURAL MOTION/MICRO DIMMING PRO ПРОЦЕСОР : QUAD CORE SMART TV,WI-FI,OPEN BROWSER,CLOUD TV* & CLOUD EXPLORER DROPBOXTM,SIMPLYSHARE,MULTIROOM CLIENT AND SERVER WI-FI MIRACAST CERTIFIED* 3D PASSIVE,2 PLAYER FULL SCREEN GAMING,2D-3D КОНВЕРТИРАЊЕ AMBILIGHT 2 SIDED SMART STEREO/AMBI WOOX/NATURAL SOUND - 25W RMS DVB -T/T2/C/S/S2 MPEG4 USB МЕДИА ПЛЕЕР - МУЛТИФОРМАТ СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB 4XHDMI;3XUSB;COMPONENT;COMPOSITE;LAN;OPTICAL AUDIO OUT 4KOM. - 3D ОЧИЛА ,ВО КОМПЛЕТ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи