PHILIPS 55PUS7600

PHILIPS 55PUS7600

75.999,00 ден.   Спореди

55"(139CM)4K ULTRA HD 3D SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160PIX 1400HZ PERFECT MOTION RATE ANDROID,AMBILIGHT PIXEL PRECISE ULTRA HD ENGINE ПРОЦЕСОР QUAD CORE 3D ACTIVE КОНЕКЦИЈА 4XHDMI PORTS,3XUSB,2XCL ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 75.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55"(139CM)4K ULTRA HD 3D SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160PIX 1400HZ PERFECT MOTION RATE ANDROID,AMBILIGHT PIXEL PRECISE ULTRA HD ENGINE ПРОЦЕСОР QUAD CORE 3D ACTIVE КОНЕКЦИЈА 4XHDMI PORTS,3XUSB,2XCL ТЈУНЕРИ DVB-T/C/S2 ВГРАДЕН WI-FI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи