PHILIPS 55PUS7150/12

PHILIPS 55PUS7150/12

65.999,00 ден.   Спореди

55"(138CM)4K ULTRA HD 3D SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160PIX 800HZ PERFECT MOTION RATE ANDROID TV AMBILIGHT 3-SIDED PIXEL PLUS ULATRA HD ENGINE GOOGLE PLAY,GOOGLE CAST,KEYBOARD REMOTE CONTROL КОНЕКЦИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 65.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55"(138CM)4K ULTRA HD 3D SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160PIX 800HZ PERFECT MOTION RATE ANDROID TV AMBILIGHT 3-SIDED PIXEL PLUS ULATRA HD ENGINE GOOGLE PLAY,GOOGLE CAST,KEYBOARD REMOTE CONTROL КОНЕКЦИЈА-4XHDMI PORTS,3XUSB ТЈУНЕРИ DVB-T/C/S2 ВГРАДЕН WI-FI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи